الویت چهارم بازسازی آپارتمان : اتاق ها

اتاق فضای دنج و خصوصی منزل شماست ، جایی است که سلایق شما و ارامش شما در اولویت است . معمولا اتاق ها نسبت به بقیه فضاها کوچک تر است پس بهتر است در بازسازی آپارتمان فضای اتاق خواب خیلی شلوغ نباشد و بیشتر وسایل در کمد ها و کشو ها جای داده شود .

طراحی کمد مناسب برای اتاق ها سر آغاز یک فضای مناسب است .

با انتخاب رنگ دلخواه و فرم های آرامش بخش در فضای اتاق میتوانید بعد از یک روز پر کار آرامش داشته باشید و كاملا تغییرات یك بازسازی عالی را احساس كنید .

در بازسازی آپارتمان رنگ های شاد را با تم خنثی ترکیب کنید .

استفاده از تم خنثی در دکوراسیون ساختمان همیشه از ایمن ترین و انعطاف پذیرترین رنگ های موجود در بازار است . این رنگ ها به آسانی با آخرین مدهای روز طراحی هماهنگ میشود و به دیگر گزینه های رنگی به خوبی اجازه خودنمایی میدهد .

حتی اگر قرار است تابلوهای زیادی به دیوارتان نصب کنید باز هم رنگ های خنثی بهترین گزینه خواهد بود زیرا چنین آثاری را به بهترین شکل به نمایش میگذارد .

اما شاید بهترین دلیل برتری تم های خنثی نسبت به سایر تم های رنگی در دکوراسیون داخلی ، اتمسفر و جوی باشد که آنها در خانه ایجاد میکنند . دکوراسیون خنثی میتواند روشن و دعوت کننده یا تیره و عاشقانه و یا حتی لوکس و با شکوه باشد . در بازسازی آپارتمان همیشه رعایت نكات خاص باعث مطلوبتر شدن فضای داخلی شده و ارامش و زیبایی فوق العاده ای ایجاد میكنید .

دیدگاه‌های اخیر

هیچ دیدگاه‌هایی در دسترس نیست.

خیابان آیت الله کاشانی ابتدای جنت آباد جنوبی خیابان نیرو کوچه نیروی دوم ساختمان سبز پلاک 1 واحد 1 

تلفن : 44002543

همراه 09122866893