خلاص شدن از شر خرده ریزهای غیر ضروری و بدون استفاده نیز یکی از الویت ها محسوب میشود .

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وارد فضایی شوید که در عین سادگی و خلوت بودن به شما حس آرامش و صمیمیت ببخشد . این دسته فضاها همواره در حال تازه شدن هستند و راه حل آن بازسازی آپارتمان و طراحی آمیخته به سلیقه شماست .

یکی از موضوع های بسیار پر اهمیت در معماری و به ویژه دکوراسیون داخلی جهت بازسازی آپارتمان ، کاربرد هر فضاست . برای طراحی یک فضا همواره به کاربردش توجه داشته باشید ، مثلا اگر این فضا اتاق کودک است بهتر است از رنگ های سرزنده و شاد برای دیوارها و مبلمانش استفاده کنید .در حالی که همین رنگ ها برای اتاق مطالعه به هیچ عنوان مناسب نیستند.

زمانی که مدت طولانی از عمر یک خانه میگذرد ، برخی قسمت های آن فرسوده و خراب می شود و همچنین ساکنین آن خانه نیاز به تنوع و تحولی در خانه احساس میکنند . همیشه تعویض خانه و خرید یک خانه نوساز برای افراد ممکن نیست بنابراین در چنین مواقعی بهترین کار بازسازی آپارتمان و خانه ای است که در آن سکونت دارید.

 

در ادامه به شما خواهیم گفت که برای بازسازی ساختمان و بازسازی آپارتمان و همچنین بازسازی ساختمان اداری خود از کجا شروع کنید و چه اقداماتی را باید در الویت کارها قرار دهید.

با ما همراه باشید …

 
الویت اول بازسازی آپارتمان : آشپزخانه

 

از آنجایی که آشپزخانه از مهمترین قسمت های خانه است و رفت و آمد در آن زیاد بوده و تقریبا تمام افراد خانواده مقداری از زمان خود را در آن سپری میکنند، از این رو در بازسازی آپارتمان دکوراسیون آشپزخانه از اهمیت زیادی برخوردار است و باید به نحوی باشد که برای افراد تازگی داشته باشد.

تغییر جلوه کابینت ها میتواند تغییر و تحول چشمگیری در فضای آشپزخانه ایجاد کند زیرا بیشترین سهم فضای آشپزخانه به کابینت ها اختصاص دارد .

قدم بعدی تعویض نمای کانتر آشپزخانه است که بسته به رنگ جدید کابینت ها و چیدمان آشپزخانه میتوانید از جنس های متنوعی برای کانتر جدید آشپزخانه خود استفاده نمایید .

اقدام دیگری که میتوانددر بازسازی آپارتمان شما جلوه آشپزخانه را تغییر دهد ، استفاده از کاشی های جدید برای کف و دیوار آشپزخانه است

دیدگاه‌های اخیر

هیچ دیدگاه‌هایی در دسترس نیست.

خیابان آیت الله کاشانی ابتدای جنت آباد جنوبی خیابان نیرو کوچه نیروی دوم ساختمان سبز پلاک 1 واحد 1 

تلفن : 44002543

همراه 09122866893